O nás

Vítejte na místě, kde najdete produkty, které zútulní Váš domov.

Jmenuji se Michaela, jsem máma na rodičovské, co si plní svůj sen. Jsem kreativec a tvůrce Zútulněno, který si dokáže ze sebe dělat legraci. Mám ráda, když z domova sálá útulno, harmonie a pohoda. Mám spoustu nápadů a ráda bych se s Vámi o ně podělila.

Jak tato značka vznikla?

Cesta byla celkem dlouhá. Všechno to začalo už při studiu střední školy. V té době jsem snila o tom, jak si jednoho dne založím svůj e-shop, ve kterém bych mohla prodávat výrobky, které udělají radost, zútulní a zorganizují domov a zároveň ho udělají hezčím a hlavně harmonickým.

Při studiích škol jsem se velmi zajímala o skandinávský styl bydlení. Líbila se mi na něm jednoduchost, praktičnost, funkčnost a elegance s jakou ladí i ten nejmenší detail. Moje studia o bydlení jsem přenesla nejen do našeho bydlení v bytu 1+kk, ale i renovací stávajících domácností a plánování těch nových. Po ukončení vysoké školy a přestěhování do našeho vysněného domu jsem se začala mnohem podrobněji zajímat o organizaci domácnosti - její uspořádání, členění a práci s prostorem. Byla jsem přesvědčena, že minimalismus a lehkost, jaký skandinávský styl v sobě ukrývá, budu přenášet i do našeho nového bydlení. Což znamenalo minimum věcí a těch nebylo málo.

Před nedávnem mě mé kroky zavedly k esenciálním olejům a ty mi otevřely oči dalším směrem - ke zdraví, na které v dnešní uspěchané době tolik zapomínáme. A taky k ekologii - mnohem intenzivnějšímu třídění odpadu, než tomu bylo doteď. Jeden z mnoha důvodů byl i fakt, že nám před domem přibyly další tři nádoby na třídění odpadu, na které jsem se opravdu těšila.

Hledala jsem způsob, jak být planetě prospěšnější a být hrdá na to, co dělám a co tvořím. Nechtěla jsem se v naší domácnosti dívat na různé plastové lahvičky, které hrály všemi barvami a strhávaly naši pozornost. A tak to celé vzniklo. Láska k domovu, organizaci, minimalismu, estetičnosti, harmonii a ekologii. A teď, díky ZÚTULNĚNO, jsem pyšná na to, že se s Vámi mohu o můj sen podělit a nabídnout Vám produkty, které Vám domov zútulní a prostory v něm se stanou harmonické.
 
Budu ráda, když naši práci a veškeré nápady budete sledovat na našem instagramu @zutulneno, kde se o našich produktech, novinkách a o naší další činnosti dozvíte více. Budeme se těšit.

 

Michaela